Laat je inspireren op deze dag die in het teken staat van 21st century skills. Hoe leer je vaardigheden voor de toekomst...Laat je inspireren op deze dag die in het teken staat van 21st century skills. Hoe leer je vaardigheden voor de toekomst aan je leerlingen in de onderbouw? Wat is de zin en onzin van 21st century skills? Wat houdt het in en hoe pas je het toe als docent?
Een bezoek aan deze inspiratiemiddag is een absolute must voor leerkrachten in de onderbouw die oog willen hebben voor de toekomst. Je kunt kiezen uit 7 workshops, zoals 21st century skills zichtbaar maken in de kleuterklas', 'eenvoudig leren programmeren', 'lessen in geluk', 'wetenschap en technologie met kleuters', 'mediawijsheid en computervaardigheden' en meer interessante onderwerpen.
Deelname is gratis. Wel vooraf graag even aanmelden. Heb je een continurooster? Dan kun je aansluiten na schooltijd. De inspiratiedag wordt op 7 februari 2018 gehouden in Rijssen en op 14 februari 2018 gehouden in Ede. Het aanbod aan workshops verschilt iets per locatie, dus let goed op bij het reserveren.Meer