SpeeldagHB is voor alle (vermoedelijke) hoogbegaafde kinderen in Nederland in de leeftijd van 3 tot en met 12 jaar.
Dez...SpeeldagHB is voor alle (vermoedelijke) hoogbegaafde kinderen in Nederland in de leeftijd van 3 tot en met 12 jaar.
Deze gezellige dag staat in het teken van workshops, jezelf mogen zijn, spelen, uitgedaagd worden en nieuwe vriendjes maken.
Ook ouders/verzorgers en broertjes en zusjes zijn van harte welkom op deze feestelijke dag voor hoogbegaafde kids. Er zijn presentaties en interessante lezingen bij te wonen en er is genoeg te ontdekken en te spelen vandaag.
Meld je tijdig aan, want vol=vol.
Let op: geen pin aanwezig! Alleen contant betalen mogelijk. Voor sommige workshops wordt een extra toeslag gerekend.
Deze feestelijke dag wordt gehouden in Basisschool de Malelande in Amersfoort.
Kaarten zijn alleen nog maar verkrijgbaar bij de kassa. Gereserveerde kaarten die niet worden opgehaald, worden om 11 uur ook verkocht. Meer